Historię naszej firmy zapoczątkował Pan Czesław Dąbkiewicz już w 1995 roku…

W latach 80-tych Czesław Dąbkiewicz zajmował się produkcją nadwozi samowyładowczych do samochodów ciężarowych. Prawdziwą pasją tego przedsiębiorczego człowieka była jednak od zawsze hodowla ryb ozdobnych min. Karpi Koi. Dąbkiewicz posiadał wówczas prywatne oczko wodne, które z ponadprzeciętną pieczołowitością pielęgnował, udoskonalał i rozbudowywał. Chęć dążenia do perfekcji doprowadziła do realizacji coraz to wymyślniejszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań. Polski rynek był wówczas ubogi i nie oferował odpowiednich akcesoriów. Czesław Dąbkiewicz dzięki wyjątkowym umiejętnościom zaprojektował i skonstruował pierwsze urządzenia filtrujące. Pierwszym był filtr 1-komorowy, później przyszedł czas na bardziej zaawansowane projekty: filtry 2 i 3-komorowe. Zapał oraz nieustanne wdrażanie nowych pomysłów zaowocowały w roku 2001 opatentowaniem zaprojektowanych urządzeń. Pełen sukces rozwiązań autorstwa Czesława Dąbkiewicza utorował drogę dalszej produkcji filtrów oraz zagwarantował im stałe miejsce w rankingu najlepszych urządzeń w tej kategorii.

Przez kilka lat prowadzona była sprzedaż detaliczna na niewielką skalę, ponieważ ciągle trwały prace nad udoskonalaniem pomysłów i usprawnianiem produkcji filtrów. Prawdziwy rozkwit firmy nastąpił w roku 2011. Do spółki dołączył Marcin Latuszak. Połączenie sił, wiara w sukces oraz wzajemna determinacja doprowadziły do szybkiego rozwoju firmy, która szybko stała się w pełni profesjonalnym producentem filtrów do oczek wodnych, stawów ogrodowych oraz innych akwenów wodnych.

Wiedza, doświadczenie, innowacyjność – to nasze atuty.

Zadowolenie oraz sprostanie oczekiwaniom klientów, nawet tych najbardziej wymagających – to nasze główne cele.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego odbiorcy. Staramy się w pełni spełniać wszystkie wymagania, dotyczące jakości i klasy oferowanego przez nas asortymentu.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO: