Patent nr 196681

Na wynalazek pt. „Napowietrzacz zestawu do oczyszczania wody”

Przedmiotem wynalazku jest napowietrzacz zestawu do oczyszczania wody w formie dysz mający zastosowanie do oczyszczania i napowietrzania wody w sztucznych zbiornikach wodnych, w których istnieje fauna i flora. Jego kształt, forma oraz odpowiednie usytuowanie w filtrze sprawia, że:

Patent nr 204942

Na wynalazek pt. „Zespół do recyrkulacyjnego oczyszczania wody, zwłaszcza małych zbiorników wodnych”

Przedmiotem wynalazku jest zestaw do recyrkulacyjnego oczyszczania wody w formie pojemnika mający zastosowanie w oczyszczaniu zbiorników wodnych takich jak fontanny, oczka wodne czy stawy ogrodowe, w których istnieje fauna i flora. Ma on postać pojemnika z instalacją dopływową i odpływową, wypełnionego warstwami filtracyjnymi ułożonymi w odpowiedniej kolejności, ruszt oraz zawór spustowy. Dzięki zastosowaniu w/w zestawu uzyskujemy następujące efekty:

Patent nr 204943

Na wynalazek pt. „Napowietrzacz zestawu do oczyszczania wody”

Przedmiotem wynalazku jest napowietrzacz zestawu do recyrkulacyjnego oczyszczania wody w kształcie turbiny, mający zastosowanie do oczyszczania i napowietrzania wody w sztucznych zbiornikach wodnych , w których istnieje fauna i flora. Jego kształt, forma oraz odpowiednie usytuowanie w filtrze sprawia, że: